Szkoła z klasą - Edycja 2015-2016

Home » Szkoła z klasą » Szkoła z klasą -…
02.11.2015

Jesteśmy na głównej stronie CEO, czyli nowa edycja Szkoły z Klasą 2.0 = nowe blogi!

W tym roku szkolnym nasze gimnazjum po raz piąty przystępuje do ogólnopolskiego programu Szkoła z Klasą 2.0.

A każda nowa edycja, to nowe blogi.

Cytując koordynatorkę ds. blogów ze Szkoły z Klasą 2.0 Anetę Ziemińską  możemy dowiedzieć się, że:
„Rok szkolny 2015/2016 został ogłoszony rokiem otwartej szkoły, a hasło tegorocznej edycji to Otwieramy Szkołę z Klasą 2.0. Blogi to świetne narzędzie do otwierania siebie i swojej szkoły na nowe doświadczenia!”

Jest mi bardzo miło, bo na głównej stronie CEO Centrum Edukacji Obywatelskiej przeczytałam artykuł, w którym docenia się moją pracę, gdzie poleca się nasz blog Blogowanie-pomaganie.
To ogromny zaszczyt znaleźć się w takim miejscu i być przykładem mądrego blogowania, a tym samym zachęcać nauczycieli i uczniów z całej Polski do blogowania.  

W tym roku szkolnym po raz czwarty będę prowadziła bloga - i tym razem poprowadzę go z uczniami. Skupię się na projektach edukacyjnych - nie tylko własnych, które proponuję uczniom,  ale także będziemy promowali i opisywali projekty  edukacyjne wszystkich nauczycieli naszego gimnazjum. Znajdą się również tutaj pomoce dydaktyczne, wskazówki oraz pomysły na ciekawe lekcje.

Nasz nowy blog nosi nazwę Projektomania i nie tylko, by zobaczyć, jak wygląda z bliska wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.  Jeśli masz ochotę ze mną współpracować, zgłoś się, będziemy razem relacjonować, co ciekawego dzieje się w naszym gimnazjum, a także, co warto pokazać szerszej publiczności!

Serdecznie zapraszam uczniów oraz nauczycieli  do współpracy!

Monika Kubica